Álláslehetőségek az SRS-nél

Az SRS Informatika Kft. hosszútávú stratégiát követve alakította ki humánerőforrás-politikáját. Szilárdan hisszük, hogy fő értékünk maga a kompetencia, amelynek gondozásával, fejlesztésével tudjuk csak maradéktalanul elérni céljainkat.Nyitott légkörű munkahelyet teremtettünk, amely az anyagi biztonság mellett folyamatos kihívásokat és személyes karrierépítési lehetőségeket is nyújt.

Célunk, hogy minden kollégánk olyan úton járjon a személyes fejlődésében, amely az információtechnológia élvonalába vezet.

Aktuális nyitott pozíciók:
Szoftver/Alkalmazásfejlesztő

Az új munkatárs feladatai:

  • Cég által fejlesztett egyedi szoftverek, webes üzleti alkalmazások rendszerek közötti interfészek testre szabása, fejlesztése, programozása
  • Frontend és backend rendszerek tervezésében és megvalósításában való részvétel
  • Webes fizetési és számlázási szolgáltatások integrálása
  • Elektronikus üzleti dokumentumok konvertálása, generálása
  • A kiskereskedelmi informatikai rendszerek területén termékfejlesztési tanácsadás, technikai koncepciók kialakítása, megvalósítása, rendszerek továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • Rendszer éles üzemi indulásában segítségnyújtás
  • Bevezetendő új rendszerek hardver és egyéb technikai részleteinek megismerése, és beintegrálása a meglévő rendszereinkbe

Elvárások az új munkatárssal szemben:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • Alap technológiákban való jártasság: C#, ASP.NET Core, Entity Framework, Microsoft SQL Server, HTML, CSS, JavaScript
  • Angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Önálló munkavégzés és kiváló kommunikációs ill. együttműködési készség a team tagjaival

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Webes és desktop alapú kiskereskedelmi rendszerek tervezésében és megvalósításában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Kiváló szakemberekből álló inspiráló csapat
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőségek
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.

    Az űrlap használatával Ön egyetért azzal, hogy ez a weboldal tárolja és kezelje az adatait. (Kötelező)